Inspirace

Rozhodujete se pro pořízení venkovních rolet a potřebovali byste další inspiraci? Rozmýšlíte, jak budou na Vašem domě předokenní rolety vypadat? Připravili jsme pro Vás několik fotografií okenních rolet, které jsme vyráběli a montovali pro naše zákazníky. Stránka inspirace venkovní rolety Vám jistě pomůže ve Vašem rozhodování.

Venkovní rolety dodají každé budově jedinečný vzhled. Hodí se na okna rodinných domů, na okna bytových jednotek nebo pro zastínění kancelářských prostor. Dále předokenní rolety vřele doporučujeme do komerčních prostor, škol či školek.

Všude vypadají výborně, jsou velmi moderní, zamezí přehřátí interiéru a snižují náklady na klimatizaci. Rovněž zamězují tepelným ztrátám přes okenní tabule.

obchodnice doporučující venkovní rolety na okna

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Předokenní rolety pro novostavby

Venkovní rolety pro bytové domy

Pokud jste na naši stránce inspirace venkovní rolety nenalezli, co jste potřebovali a stále si nejste jistí, zda na okna předokenní rolety montovat, obraťte se na naše specialisty. Rádi Vám poradí s výběrem, seznámí Vás s jednotlivými typy okenních rolet, s veškerými výhodami, které naše rolety poskytují.

Všechny naše venkovní rolety vyrábíme na zakázku. Přesně dle důkladného zaměření. Nejedná se tedy o žádnou typizovanou výrobu, ale roletu vyrobíme přesně na milimetr.

Pokud potřebujete vědět konkrétní ceny předokenní rolety, neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte nás nebo využijte poptávkový formulář, který jednoduše vyplníte a my Vám zpracujeme cenovou nabídku přesně na míru dle Vašeho zadání.